Aktualności

Zouk Zone Vol.1

Jest nam ogromnie miło zaprosić wszystkich miłośników zouka na pierwszą edycję zawodów Zouk Zone vol.1 pod patronatem Federacji Tańca Sportowego. Pierwsza gliwicka edycja zawodów to prawdziwa taneczna okazja jakich nie było ostatnio wiele. Tego dnia, będziemy prezentować swoje umiejętności, ćwiczyć, wymieniać się doświadczeniem, ale przede wszystkim dobrze się bawić!  Czekamy na Ciebie! Przyczyń się do rozkwitu tego pięknego stylu tanecznego na Śląsku i w Polsce! To dzięki Wam społeczność zouka ciągle się rozrasta. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/441540920301717/

Informacje – dodatkowy trening grupy CANDO

We wtorek, 26.01 w godzinach 20:15; 21.15 odbędzie się dodatkowy trening Cando hip-hop w ramach przygotowania do zawodów Street Arena vol. 1

Serdecznie zapraszamy Zawodników KS 3 Arte Arena Gliwice

Dodatkowy trening jest płatny standardowo, tak jak zawsze odliczany będzie z karnetów.

Street Arena vol 1

A już za niedługo kolejna okazja do popisów! Przybliżamy kulturę breakdance i street dance!

Klub Sportowy 3arte Arena Gliwice zaprasza na pierwszą edycję zawodów breakdance i street dance pod patronatem Federacji Tańca Sportowego.

Zawody Street Arena vol.1 to nie tylko okazja, by skonfrontować umiejętności tancerzy, ale także wymienić doświadczenie, a przede wszystkim jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności.
Promując aktywny tryb życia wśród dzieci i młodzieży, nagrodzimy najlepszych tancerzy Breakdance i Street Dance na rok 2021.
 
Zawody odbędą się w następujących kategoriach
Breakdance:

 • 1 vs 1: 6-12 lat i 13-17 lat

Street dance

 • 1 vs 1: 10-16 lat
 •  2 vs 2: 10-16 lat

Szczegóły dotyczące wydarzenia i zapisów na fb: KLIKNIJ TUTAJ.
________________
Zawody rozgrywane są pod patronatem FTS, aby wziąć udział należy posiadać aktualną licencję startową na rok 2021 w FTS (opłata nie jest doliczana do ceny biletu przy zakupie przez Eventim lub w Recepcji 3arte Arena Gliwice). Szczegółowe informacje tutaj: www.3arte.pl/zawody-sportowe/


Informacje związane z otwarciem KS 3arte Arena Gliwice

W związku z zawodami, które odbywają się 23.01, trening formacji latynoamerykańskiej w niedzielę, 24.01, nie odbędzie się.

Informacje związane z otwarciem KS 3arte Arena Gliwice

Informujemy, że w dniu 6.01.2021 w święto Trzech Króli nasz klub sportowy będzie nieczynny. Na zajęcia zapraszamy wszystkich już 7.01.2021 (czwartek).


thumbnail_27_12

Spalamy świąteczne oponki

Świętami, święta, czyli mnóstwo dodatkowych kalorii no i rodzi się probl.. wcale nie! Bo mamy pomysł. Spalimy razem te świąteczne dodatkowe kalorie z pomocą Szymona i Darka. 1 godzinę można odliczyć z karnetu/multisportu/ok system. Druga godzina 10 zł. Wejście dla osób bez karnetu: 30 zł. Płatność na recepcji 3arte u naszej Natalii i Wiki. _______________________________ Przypominamy, że tańczymy do 23.12 włącznie!  24-26.12 będzie nieczynne. Po świętach potańczymy, żeby spalić świąteczne kalorie na sylwestra, więc tak: połączone siły formacji latino Szymona i Darka tańczą 27.12, 28-30.12 zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem. 31.12-01.01 znowu robimy przerwę, studio będzie nieczynne. Nowy rok taneczny 2021 zaczniemy zajęciami formacji latino 3.01, w związku z tymi przerwami, Wasze karnety będą przedłużone o 10 dni.  

Maraton Zumba Masterclass

Już 23 stycznia odbędzie się długo wyczekiwany Maraton Zumba – pierwsze zawody zorganizowane w Arenie Gliwice pod patronatem Federacji Tańca Sportowego.

Po raz pierwszy pojawi się w naszym mieście Łukasz Grabowski. Prezenter Zumby światowego formatu, zwycięzca konkursu Zumba Next Rising Presenter.

Prosto z Warszawy przywiezie prawdziwie energetyczny mix tańca i fitnessu. Gdyby tego było mało, poprowadzi pierwsze, od niemal roku warsztaty dla instruktorów Zumby: JAM SESSION. 

Klimat stworzą wyjątkowi instruktorzy. Każdy z nich wniesie dużo pozytywnej energii i wydobędzie z was ostatnie krople potu. 

Nowe układy, zdrowa rywalizacja, ale też moc tańca i ogrom emocji, wiele spalonych kalorii i uśmiech na twarzy, to tylko kilka rzeczy, które możemy Ci zaoferować.

Więcej szczegółów w wydarzeniu na FB: KLIKNIJ TUTAJ

Podaruj swoim bliskim doświadczenia i emocje

Czy jesteście przygotowani do świąt? Jeśli kłopoczecie się z zakupem prezentów mamy małą podpowiedź. W tym roku podaruj swoim bliskim (albo sobie!) doświadczenia i emocje!

Lekcja tańca dla kogoś kto zawsze marzył, żeby ładnie wirować z partnerem na parkiecie to fajny pomysł na prezent nie tylko dla przyszłych par młodych. Pamiętajcie, że sport to zdrowie i zamiast katować się na siłowni można spalić kalorie na zumbie albo podczas rock’n’rolla, a przy okazji popracujecie nad postawą i nad umiejętnościami miękkimi, jak pewność siebie. 

O świąteczne vouchery pytajcie na recepcji 3arte Arena Gliwice.

Power Kids

Jeśli szukacie atrakcyjnych zajęć, gdzie pociechy zużyją całą swoją energię, to zapraszamy na lekcje tańca! Na treningi Power Kids, które przygotowują do startu w Runmageddonie Kids, zaprasza Martyna, instruktorka z niesamowitą energią i ogromną chęcią nauczenia maluchów tego, co najważniejsze – tańca. Będąc na sali całą uwagę poświęca swoim podopiecznym, nawiązując z nimi świetny kontakt. Martyna zadba o to, by każde dziecko czuło się w czasie zajęć dobrze i potrafiło połączyć naukę z dobrą zabawą. Zaczynamy od przyszłego tygodnia!

Informacje związane z funkcjonowaniem naszego klubu sportowego w grudniu

Tańczymy do 23.12 włącznie! Z powodu świąt Bożego Narodzenia studio w dniach 24-26.12 będzie nieczynne.

Po świętach potańczymy sobie przez kila dni, żeby spalić świąteczne kalorie na sylwestra! Więc 27.12 trenuje formacja latynoamerykańska, 28-30.12 zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem.

31.12 – 01.01 znowu robimy przerwę, studio będzie nieczynne. Nowy rok taneczny 2021 zaczniemy zajęciami formacji latino w niedzielę, 3.01.

W związku z tymi przerwami karnety zostaną przedłużone o 10 dni.

Sportowy practise

Zbliża się grudzień – będziemy piec, gotować i szukać prezentów, więc jeszcze w listopadzie, gdy mamy trochę wolnego czasu zrobimy extra zajęcia – sportowy practise formacji latynoamerykańskiej.

ROZKŁAD JAZDY:

 • Warm up – zumba Szymon&Darek
 • Przegląd wybranych grup sportowych
 • Interwał – Latino insenity – Piotr
 • Warsztaty taneczne – Julia i Daniel
 • Przegląd wybranych grup sportowych
 • Zumba – Szymon&Darek
 • Rumba – Piotr

O bilety możecie pytać w recepcji 3arte Arena Gliwice

Klub sportowy 3ARTE

Szanowni klienci!
Od dnia 25.10.2020 działa tylko
Klub Sportowy 3ARTE.

Będą na Państwa czekać trzy sekcje:
– Social i Ballroom (taniec towarzyski, mambo, rock&roll),
– Street dance (hip hop, new age, dancehall, high heels),
– Taneczno – akrobatyczna (akrobatyka, akrobatyka ze wstążką, jazz, aerobik).

Nowe warunki i korzyści dla naszych klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami. 

Od tego sezonu oferujemy naszym klientom w 3arte Arena Gliwice wiele udogodnień:

• brak umów dla dzieci oraz młodzieży – oferujemy dogodną formę rozliczenia,• stawiamy na bezpieczeństwo! Hala Arena Gliwice zapewnia najwyższe możliwe standardy pod tym względem (Covid-19),
• zajęcia w jednym z najnowocześniejszych
i najbardziej rozpoznawalnych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce,
• łatwy i dogodny dojazd,
• zawsze dostępne miejsca parkingowe,
• komfortowe szatnie,
• nowoczesne sale treningowe,
• możliwość pokazania swoich umiejętności podczas wydarzeń i koncertów w Arenie Gliwice
• specjalne oferty i zniżki dla naszych klientów
• dostęp do usług gastronomicznych.

Dodatkowe benefity tylko dla naszych klientów.
Zapraszamy!

Dni otwarte!

Zapraszamy na dni otwarte dla dzieci i młodzieży organizowane w 3arteArena przy ulicy Akademickiej 50 44-100 Gliwice.

Możliwość skorzystania z wszystkich zajęć z grafiku w dniach od 7-10 września po wcześniejszej rejestracji przez formularz na stronie głównej.

11.09 organizowany jest u nas

Minutor Energia Armia Fight Night 8

natomiast 12.09 zapraszamy na warsztaty taneczne z tancerzami z czołówki tanecznej

Warsztaty Taneczne z czołówką światową

Zapraszamy , już 12.09.2020 na największe warsztaty taneczne:

 • Klaudia Antos , Los Angeles – Hip-hop, choreo, new age,
 • Stefano Silvino, Włochy – Jazz, taniec współczesny,
 • Karolina&Gregory, Warszawa  – Bachata top para cyklu Bachata Stars.

Dodatkowo od 19 zapraszamy na imprezę w klimacie Latino, a w niej pokazy tańca, animacje zumba prowadzone przez 3 instruktorów, catering i wiele innych atrakcji!