Chat with us, powered by LiveChat

Szymon Głodny

  Szymon Głodny

Zumba

Cześć, jestem Szymon.
Moim ogromnym zamiłowaniem jest prowadzenie zajęć - Zumba Fitness. Pierwsze kroki jednak stawiałem podczas nauki tańca towarzyskiego, który doskonaliłem przez kilka lat. Choć to ZUMBA stała się moim zamiłowaniem w końcu pasją. Od ponad 7 lat jestem instruktorem oraz członkiem stowarzyszenia instruktorów ZUMBA ZIN. Jako prezenter tego stylu, gościłem na wielu eventach w Polsce oraz za granicą. Stale podnoszę swoje kwalifikacje Wieczorami ubieram kolorowe zumbowe stylówki, ciasno wiąże buty, zgrywam najlepsze składanki na CD i ruszam na parkiet.

Na zajęciach duży nacisk kładę na atmosferę, aby każdy kto na nie przyjdzie wyszedł z szerokim uśmiechem na twarzy. I choć na chwilę zapomniał o wszystkim co przyziemne.
Układy są rytmiczne, proste ale zdarzają się w nich akcenty, które staną się dla Ciebie nie lada wyzwaniem.
Spotkasz się z charakterystycznymi rytmami takimi jak: Merengue, Salsa, Cumbia i Reggeaton. Ponadto, uwielbiam eksperymentować z wieloma innymi gatunkami: Samba, Dancehall, Soca czy Bachata.

Na moich lekcjach, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy jesteś zumbowym wyjadaczem, czy też inaugurujesz w tej odmianie fitnessu.
Jeśli jesteś pozytywnym człowiekiem z mnóstwem energii i dobrego humoru, to z pewnością poczujesz się tu jak ryba w wodzie.

Ponadto, jestem absolwentem Katowickiego AWF i na codzień uczę w szkole.