Online-kids

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAJĘĆ ONLINE:

Uwaga! W trosce o jak najwyższy standard świadczonych przez nas usług i w związku z zaistniałą sytuacją, postanowiliśmy, że już od tego tygodnia uruchamiamy profesjonalne studia nagrań, z którego będą transmitowane zajęcia online. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i studio nagrań będzie działało według wszystkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Pragniemy również poinformować, że w podziękowaniu za to, że są Państwo z nami w tej trudnej sytuacji pracujemy nad bezpłatnymi dodatkowymi atrakcjami tanecznymi, którymi podzielimy się już niebawem.

1. W dzień, w który odbywały się planowo zajęcia dla dzieci/młodzieży w 3arte otrzymają Państwo drogą smsową wiadomość z linkiem przekierowującym na zajęcia online. Będą to gotowe pliki do odtworzenia w dowolnym momencie u Państwa w domu.

2. Zajęcia mogą być odtwarzane na Smart TV oraz innym wybranym urządzeniu (Smartfony, laptopy, tablety). Dodatkowo mogą Państwo korzystać z opcji wirtualnej rzeczywistości (wymagane okulary Vr, mogą być nawet te papierowe – do kupienia przez internet, koszt ok. 19 zł), która na pewno polepszy jakość zajęć online i pozwoli się poczuć prawie jak na sali tanecznej.

3. W celu utrzymania stałego kontaktu trener – kursant powstały grupy kontaktowe na Facebooku, które zostaną Państwu niebawem przesłane. Prosimy o dołączenie do nich.

4. Odwołane zajęcia marcowe zostaną odrobione jak tylko sytuacja nam na to pozwoli.

5. Płatności za zajęcia online są przyjmowane do 5 dnia każdego miesiąca. Aby otrzymać rabat 30 zł (naliczany na każdą miesięczną ratę*) wystarczy:

a) zasubskrybować nasza kanał na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCMv2iW04PYExpqI9wQOIeaQ

b) polubić nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/studiotanca3arte

c) udostępnić post na www.facebook.com/studiotanca3arte/photos/a.241661675957658/1603772839746528/?type=3&theater

Gdy już Państwo to zrobią prosimy o taką informację na Facebooku lub na mail: st.3arte@gmail.com

*Klienci, którzy dokonali już płatności za miesiąc kwiecień, a wykonali wszystkie pkt, aby otrzymać rabat, mogą naliczyć sobię podwójny rabat w miesiącu rozliczeniowym: maj.

Numer konta:

68 1160 2202 0000 0003 7276 9222 Millennium Bank