on-line

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI ZAJĘĆ ONLINE

Uwaga! W trosce o jak najwyższy standard świadczonych przez nas usług i w związku z zaistniałą sytuacją, postanowiliśmy, że juruchamiamy profesjonalne studia nagrań, z którego będą transmitowane zajęcia online. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i studio nagrań będzie działało według wszystkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

1. Zachęcamy poniżej do wykupienia członkostwa zajęć online, dzięki któremu będą Państwo mieli dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych 3arte. 🙂

2. Zajęcia mogą być odtwarzane na Smart TV oraz innym wybranym urządzeniu (Smartfony, laptopy, tablety). Dodatkowo mogą Państwo korzystać z opcji wirtualnej rzeczywistości (wymagane okulary Vr, mogą być nawet te papierowe – do kupienia przez internet, koszt ok. 19 zł), która na pewno polepszy jakość zajęć online i pozwoli się poczuć prawie jak na sali tanecznej.

3.  Zajęcia dla dorosłych będą prowadzone w formie transmisji na żywo oraz gotowych lekcji dostępnych na naszej stronie po uprzednim opłaceniu członkostwa. W trosce o Państwa wygodę przygotowaliśmy poniżej płatność PayU, która umożliwa w łatwy sposób otrzymanie dostępu do wszystkich materiałów szkoleniowych 3arte. 

[/vc_column_text]

Co nowego ?

 Zachęcamy do  aktywnego korzystania z livechatu w trakcie zajęć:) proszę śmiało o wszystko pytać w trakcie zajęć  – dodatkowo uruchomiliśmy wygodą w obsłudze  galerię wcześniejszych zajęć oraz akrobatykę  – zachęcamy do oglądania !

sala1 -stream  1    , sala 2 -stream 2 🙂

W związku ze stopniowym powrotem do zajęć  stacjonarnych grafik on line wygląda następująco

GRAFIK ZAJĘĆ 25 maj

Cena za 30 dni nielimitowanego ilościami dostępu do wszystkich zajęć z grafiku  to jedyne 69zł . Aby dokonać płatności proszę podać adres mailowy poniżej , który będzie również loginem  , następnie zostaną Państwo przekierowani do strony PayU , po dokonaniu płatności dostęp do transmisji zostanie odblokowany

Od 4.06.2020 w celu zamówienia realcji online prosimy o kontakt na rezerwacje.3arte@gmail.com

 

 

Proszę zaakceptować regulamin strony 3arte.pl aby odtworzyć video.

Przyjmuję do wiadomości że udostępnianie materiału video zawartego na stronie 3arte.pl/online osobom nie posiadającym wykupionej subskrypcji jest zabronione.