Justyna MasłowskaBalet, Musical, Zajęcia teatralne

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. Studiowała m.in. śpiew klasyczny i technikę tańca klasycznego w Studium Wokalno- Baletowym w Gliwicach. Obroniła tytuł magistra sztuki. Obecnie jest aktorką w Teatrze Moich Marzeń oraz Teatru Ciekłego Powietrza w Chorzowie, oraz występuje gościnnie w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w spektaklu „Wesele” reż. Radka Rychcika.

W maju 2014 roku odbyła miesięczne stypendium w Tel Awiwie w The Dance Theater program w Kibbutzim Collage of Education and Technology the School of the Art Of Dance. W styczniu 2015 roku jej choreografia „The white color of your eyes” przeszła eliminacje polskie i została zakwalifikowana do międzynarodowego konkursu choreograficznego Solo Duo 2015 w Budapeszcie.

Dyplom aktorski obroniła w spektaklu dyplomowym „Ubu Król czyli Polacy”w reżyserii Profesora Jerzego Stuhra. Dyplom taneczny obroniła w spektaklu „Working title Ego”w reżyserii i choreografii Jens van Daele. Asystowała w spektaklu dr Sylwii Hefczyńskiej Lewandowskiej „W drodze”, który został wyprodukowany przez Muzeum Śląskie na potrzeby Festiwalu Nowej Scenografii. Miałam przyjemność zagrać w filmie Profesora Jerzego Sthura „Obywatel”. Zagrała w filmie Tomasza Berka „Daytop”. Na festiwalu filmowym 48 Hour Film Project wygrał film „Pod powiekami” w reżyserii Cut the Cat, w którym zagrała niewidomą dziewczynę. Za tę rolę na festiwalu dostała nagrodę dla Najlepszej Aktorki. Współtworzy Jazdaa Polska- Fundację na rzecz młodych twórców.

  • Brak zajęć 🙁