Zajęcia dla dzieci

Podczas zajęć dzieci poznają kroki i elementy taneczne charakterystyczne dla stylu brodwayowskiego, które łączymy w układy taneczne i tworzymy małe choreografie. Uczą się również ruchu scenicznego, piosenek i gry aktorskiej.

Zajęcia od 12.09:

środa 17:00-18:00

Instruktor: Justyna Masłowska

5

Hip-hop należy do ulicznych stylów tańca (street dance) i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Korzysta on także z technik charakterystycznych dla lockingu, poppingu i funku. Taniec hip-hop stwarza okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości.

Zajęcia od 11.09:

wtorek 17:00-18:00

czwartek 17:00-18:00

Instruktor: Paweł Szlinger

4

Zajęcia z gimnastyki dla maluchów gwarantują dzieciom rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej. Gimnastyka sprawia dzieciom dużo radości i uczy dobrych nawyków ruchowych, tj. prawidłowej postawy ciała, właściwego siedzenia i chodzenia. Ponadto zachęca dzieci do zdrowego wysiłku! Nasze zajęcia prowadzi wykwalifikowana trenerka, absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego z wieloma osiągnięciami w gimnastyce sportowej!

8

Nauka tańców latynoamerykańskich i standardowych dla najmłodszych. Zajęcia pozwalają pokonywać bariery i korzystnie wpływają na koordynację ruchową. Dzieci poznają i doskonalą technikę tańca, a przy tym świetnie się bawią.

Zajęcia od 12.09:

środa 18:00-19:00

piątek 18:00-19:00

Instruktor: Justyna Lerska

10

Zwinność, gibkość i dynamika. Disco dance to połączenie tańca i akrobatyki!

Jeśli Twoje dziecko to wulkan energii a oglądając bajki „siedzi” w szpagacie to są to idealne zajęcia!

Zajęcia od 10.09:

Poniedziałek 17:00-18:00

Czwartek 17:00-18:00

Instruktor: Sonia Koczor

Jazz to technika łącząca w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Podczas zajęć ćwiczący wykonują szereg ćwiczeń , które rozwijają i rozciągają poszczególne grupy mięśniowe, poprawiają motorykę ciała. Rozwijamy kreatywność uczniów i uczymy w sposób ekspresyjny wyrażać w tańcu uczucia i emocje.