Zajęcia Solo

Taniec wywodzący się z Jamajki. Niezwykle energetyczna technika. Jej główne cechy to płynność ruchów bioder i tułowia, liczne podskoki, praca bioder, izolacja ciała i dynamiczny ruch. Technika zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dancehall powstał nie tylko jako rozrywka, chwila relaksu na parkiecie, przy dźwiękach muzyki, ale także, jako sposób na oderwanie się młodych od problemów, metodę duchowego oczyszczenia, radosnej ekspresji, możliwości wyrażenia siebie.

Zajęcia od 9 września :

10 – 16 lata

Poniedziałek: 19:45-20:45

Instruktor: Kasia Polke

Twerk jest to styl tańca przeznaczony dla kobiet. Polega on na rytmicznym potrząsaniu pośladków w różnych pozycjach. Styl ten wykształcił się niedawno, jednak zyskał ogromną popularność na całym świecie. Na zajęciach z twerku panie mogą poczuć się bardzo kobieco i seksownie, a także mogą poprawić swoją samoocenę i pewność siebie.

Zajęcia od 9 września :

13 – 16 lata

Środa: 20:45-21:45

Podczas zajęć ćwiczący wykonują szereg ćwiczeń , które rozwijają i rozciągają poszczególne grupy mięśniowe , poprawiają motorykę ciała. Rozwijamy kreatywność uczniów i uczymy w sposób ekspresyjny wyrażać w tańcu uczucia i emocje. Jest to technika wymagająca rozciągniętego ciała, oparta na policentryzmie i izolacjach.

Zajęcia od 9 września :

10 – 16 lata

Poniedziałek: 19:15 – 20:15

Czwartek 19:45 – 20:45

Instruktor: Paweł Szlinger

Zajęcia Sensual Dance jest to nowoczesna forma taneczna z elementami choreografii. To fuzja wszystkich stylów tanecznych z dodatkiem kokieterii, wdzięku i zmysłowości. Sensual Dance to zajęcia dla kobiet, które chcą nabyć pewności siebie. Instruktor na zajęciach uczy gracji, sposobu poruszania się, zmysłowości.  Zajęcia skierowane są do kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu jak i życiu codziennym.

Zajęcia od 9 września :

od 18 lat

Środa: 19:30-20:30

Instruktor: Kasia Szymiczek

To zajęcia dla wszystkich, którym w duszy grają gorące nuty i lubią tańczyć własnym rytmem. Nie musisz przyprowadzać partnera – wystarczy, że przyjdziesz sama i dasz się porwać cza-czy, sambie, rumbie czy jive’owi. Na tym kursie poznasz kroki podstawowe i figury stosowane w tych stylach oraz całe układy, które pozwolą Ci zabłysnąć na każdym latino party.

od 16 lat

Wtorek 19:40-20:40

Czwartek: 19:00-20:00

Chcesz nauczyć się tańczyć?
Nie masz partnera?
A może chcesz zrobić niespodziankę najbliższej osobie tanecznymi umiejętnościami?
Nic prostszego, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nieważne, czy tańczysz od kilku lat, czy dopiero zaczynasz!
Jeśli chcesz poznać wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, ale nie masz partnera – zapraszamy na kurs tańca dla singli. To właśnie na tych zajęciach pokażemy Ci, ile radości może nieść nauka tańca i poznawanie nowych osób.
Kurs obejmuje:
• tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango
• tańce latynoamerykańskie: salsa, cha cha, jive, rumba
• taniec użytkowy: discofox, 2na1

Taka różnorodność pozwala szybko nabyć umiejętności tanecze. Częste rotacje w parach pozwolą nabyć swobody w tańcu, pomogą przełamać nieśmiałość i dadzą świetną okazją do nawiązania nowych znajomości.
Na zajęciach gwarantujemy swobodną, miłą atmosferę sprzyjającą nauce i dobrą zabawę.