Chat with us, powered by LiveChat

Zajęcia w parach

Rock and roll jest tańcem swingowym lat 50-tych. Jest to styl niezwykle radosny i żywiołowy. W początkach swego rozwoju konserwatyści uznali go za niestosowny, jednak uwielbiany przez amerykańską młodzież rozwijał się nadal wraz ze wzrostem popularności takich artystów jak Elvis Presley, Bill Haley i innych.

Rock and roll jest tańcem improwizowanym, bogatym w szereg zwariowanych figur opartych o interpretację muzyki oraz elementy akrobatyczne. Taniec szalony, wesoły i niemalże pozbawiony granic, a jednocześnie osiągalny dla każdego! Rock and roll jest tańcem socjalnym, dlatego na zajęciach oprócz nauki podstawowych kroków i figur, skupiamy się na prowadzeniu w tańcu i podążaniu za partnerem. Zajęcia prowadzone od podstaw, skierowane do osób, które zaczynają swoją taneczną prz lat.

Wtorek: 20:30-21:30

Instruktor: Julia Swoboda i Daniel Ledwoń

Jedna z najbardziej zróżnicowanych dyscyplin tanecznych – mix 10 tańców, z których każdy charakteryzuje się innym nastrojem. Składa się z dwóch stylów, wewnątrz których zgrupowane są tańce o zbliżonym charakterze.

W naszej ofercie znajdą Państwo tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot , quickstep  oraz tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive.

Kursy odbywają się na poziomach: I, II, III (gr. śr.zaaw.), IV ( gr.zaaw.).

Poniedziałek: 19:00-20:00, poziom II

Piątek: 19:00-20:00, poziom I

Instruktor: Piotr i Justyna Lerscy

 

Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Taniec użytkowy dodaje pewności siebie na parkiecie. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce! Oferujemy kursy na poziomie I i II.

Środa: 20:15-21:15, poziom I

Środa: 19:00-20:00, poziom II

Instruktor: Piotr Lerski

Tango argentyńskie jest tańcem bardzo sensualnym, pełnym pasji, a jednocześnie elegancji. Kroki tanga nie są trudne – wystarczy nauczyć się kilku podstawowych, a następnie przeplatać je i lekko modyfikować, aby zrobić wrażenie na publiczności. Dowiedz się, czym charakteryzuje się tango argentyńskie i naucz się podstawowych kroków.

Środa: 19:15-20:15

Instruktor: Patryk Kurasiński

Bachata to zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów. Bachata jest nieco podobna do innych tańców latynoamerykańskich, jednak wyróżnia się spośród nich ogromną sensualnością, a nawet delikatną dawką erotyzmu. Żeby dobrze zatańczyć bachatę, należy wyzbyć się wszelkich zahamowań i dać ponieść się partnerowi i muzyce. Bachata wymaga od tancerzy dużej świadomości własnego ciała i otwartości na partnera. Sprawdź, na czym polega bachata, poznaj jej style taneczne, wybierz któryś dla siebie i po prostu daj się ponieść temu gorącemu tańcowi!

Wtorek: 20:40-21:40

Instruktor: Kasia Szymiczek

To popularny taniec tańczony we wszystkich niemal zakątkach świata. Od Kuby, Stany Zjednoczone aż po Europę, każdy chce tańczyć Salsę!

Zajęcia zupełnie od podstaw, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tańcem. Spokojne tempo nauki, tak aby każdy miał czas na przyswojenie sobie materiału. Na tych zajęciach poznajemy podstawowe kroki, figury oraz footworki. Uczymy się również prowadzenia i podążania w tańcu.

Czwartek: 19:15-20:15

Instruktor: Piotr Lerski