Opublikowano

Bachata, salsa, kizomba, tango argentyńskie • od zera do BOHATERA z Dante

Bachata od zera do BOHATERA i to w 1 dzień! 👉 3h 👉 piątek 👉 18:30-21:30 

Bachaty nauczycie się pod okiem Dante, eksperta od bachaty, wyjątkowego instruktora, z wieloletnim stażem, rekomendowanego i polecanego przez największe światowe sławy kizombowej i bachatowej sceny.

Bachata to taniec, a także muzyka, do której się tańczy, zyskujące coraz większą popularność na świecie. Bachata jest łatwa i bardzo użyteczna (można przy pomocy tego stylu tańczyć całe wesele).

Ten taniec słynie z otwartości na siebie i partnera! Na szczęście, bachatę można tańczyć także solo, co tylko zwiększa grono zainteresowanych nią osób (często wykorzystywana przy zumbie).


CZY MOGĘ PRZYJŚĆ SOLO?


Tak, duża część osób zapisuje się bez partnera/partnerki. W trakcie kursów robimy zmiany w parach, dzięki czemu poznajecie też pozostałych członków grupy i uczycie się tańczyć z każdym. Osoby chcące się zapisać w parach również serdecznie zapraszamy.
(istnieje też możliwość nie zmieniania się w parze).

JAK SIĘ UBRAĆ?


Na pierwszy trening, wybierz wygodne ubrania (jeansy i t-shirt są jak najbardziej okej) – ubierz się tak jak lubisz + wygodne obuwie zmienne (najlepiej płaskie).

GDZIE I KIEDY?

  •  2.07.2021 (piątek)
  •  KS 3 Arte
  • od 18:30 do 21:30
  • Bilety za 3h intensywnych warsztaty w cenie 39 zł [para 69zł] lub 50 zł [para 90zł] w dniu treningowym czyli 2.07 (w przedsprzedaży jedynie do czwartku 1.07)

Tylko wpłata rezerwuje Twoje miejsce, więc zapisz się już teraz i działamy w piątek +zaproście znajomych, niech będzie nas więcej!

A zaraz po zajęciach z Dante… odbywać się będzie IMPREZA z bachatą! Będzie można wykorzystać nowo nabyte umiejętności i poznać jeszcze więcej osób.

Serdecznie zapraszamy do zatańczenia!

KILKA SŁÓW O DANTE


Wyjątkowy instruktor z wieloletnim stażem, rekomendowany i polecany przez największe światowe sławy kizombowej i bachatowej sceny. Pomimo tego, że zaczynał tańczyć po studiach, bez wyczucia rytmu, koordynacji i doświadczenia, to już po niecałym roku prowadził swój pierwszy kurs w szkole tańca w Dąbrowie Górniczej.

Jego system nauczania sprawił, że kilkadziesiąt osób zaczęło prowadzić swoje kursy tańca, a jego kursanci robią wrażenie na parkiecie. Jest też jedynym w Polsce autorem kompleksowych kursów onLine z Kizomby Fusion i Urban Kiz gdzie zawarł esencje tych styli.

Bogata praktyka instruktorska pozwoliła mu wykształcić wyjątkowy sposób prowadzenia zajęć, gdzie zwraca uwagę na stworzenie solidnych fundamentów, na których tańczący może czuć się swobodnie i wyrazić siebie.Dante prowadził warsztaty i dawał pokazy na największych festiwalach międzynarodowych (np. Warszawski Festiwal Salsy, Angolski Festiwal w Krakowie, Wrocławski Festiwal Salsy, Fire Festiwal w Mińsku, On The Wave Bachata and Kizomba Festiwal w Rydze, Toma Toma Festival w Bratysławie, Kizomba and Bachata workshops in Vienna, I’m Cuban all STAR Bułgaria, Kizomba Weekend with Kwenda Lima in Oslo, Australia workshops Melbourne, Brisbane i inne).

Dla Sławka najważniejsze w tańcu są te momenty kiedy ciała tancerzy przytulają się, a świat zewnętrzny przestaje istnieć, płynny ruch wywołuje przyjemne napięcie. Gdzie najistotniejszy jest kontakt z muzyką i ze sobą nawzajem. Subtelny dotyk, świadomość drugiej osoby i kojąca bliskość to pierwszorzędne przyjemności, które czerpiemy z Kizomby.

Zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej, by tego doświadczyć i bardzo się rozwinąć.