Szymon Głodny

ZUMBA

Cześć, jestem Szymon.
Na moich treningach, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy jesteś zumbowym wyjadaczem, czy też inaugurujesz w tej odmianie fitnessu.

Zajęcia Zumba Fitness są moją pasją. Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się od nauki tańca towarzyskiego, który doskonaliłem przez kilka lat, ale to zumba stała się moim ulubionym stylem.

Od ponad 7 lat jestem instruktorem oraz członkiem stowarzyszenia instruktorów ZUMBA ZIN. Jako prezenter tego stylu, gościłem na wielu eventach w Polsce oraz za granicą. Jestem absolwentem Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach i stale podnoszę swoje kwalifikacje, ale wieczorami ubieram kolorowe zumbowe stylówki, ciasno wiążę buty, zgrywam najlepsze składanki na pendrive i ruszam na parkiet.

Mój cel? Żebyście wyszli z szerokim uśmiechem na twarzy i choć na chwilę zapomnieli o wszystkim co przyziemne. Układy są rytmiczne, proste ale zdarzają się w nich akcenty, które staną się dla Ciebie nie lada wyzwaniem.

Jeśli jesteś pozytywnym człowiekiem z mnóstwem energii i dobrego humoru, to z pewnością poczujesz się tu jak ryba w wodzie.