Aktywne Wakacje

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Półkolonie z KS 3arte Arena Gliwice

Lato coraz bliżej, a wraz z nim ten szczególny moment w roku, tak bardzo uwielbiany przez dzieci – wakacje. Letnia przerwa od nauki to jednak niemałe wyzwanie dla rodziców w zapewnieniu opieki i gospodarowaniu czasem swoich pociech. Rozwiązanie? Półkolonie!

“Aktywne wakacje!”, to propozycja półkolonii z KS 3ARTE Arena Gliwice, podczas których dzieciom zapewniona jest opieka od 7.30 do 16.30, dzięki czemu rodzice spokojnie będą mogli pogodzić czas wolny dziecka z obowiązkami w pracy.  

Stawiamy przede wszystkim na rozwój i znakomicie spędzony czas. Dzieci nie zaznają nudy. Gwarantujemy! 

W tym sezonie oferujemy sporą dawkę atrakcji. Główną częścią programu półkolonii będą ogólnorozwojowe zajęcia sportowe. Będzie bardzo tanecznie, rozwijać będziemy umiejętności różnych technik tanecznych, ale wiemy jak dzieci szybko potrafią się nudzić, dlatego mamy kilka oryginalnych pomysłów! Naszym młodym uczestnikom proponujemy przygodę ze wspinaczką, trening na ścieżce akrobatycznej pod okiem zawodowej akrobatki, oraz gry i zabawy sprawnościowe na świeżym powietrzu. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy, z odpowiednim podejściem do dzieci z KS 3Arte Arena Gliwice .  

Półkolonie to jednak przede wszystkim dobra zabawa w gronie rówieśników. W niewielkich, 20-osobowych grupach, dzieci będą mogły poznać nowe koleżanki i kolegów, zbudować przyjacielskie relacje i przede wszystkim wesoło spędzić wakacyjne dni zamiast nudzić się w domu.  

Aktywne Półkolonie w 3arte Arena Gliwice to wakacyjna propozycja dla dzieci, pełna przygód i atrakcji, które na długo pozostaną w ich sercach! 

Zapewniamy:

 • opiekę przez 9 godzin dziennie,
 • kadrę doświadczonych opiekunów i instruktorów,
 • pełne wyżywienie dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka,
 • ubezpieczenie uczestników.

Planowane są 2 turnusy

11-15 lipca oraz 22-26 sierpień

1 dzień – 150 zł

5 dni – 600 zł

Rodzeństwo 550 zł

Opieka od 7.30 do 16.30

 (harmonogram wkrótce). Zapisy odbywają się na maila kkalyniak@arenagliwice.com. Bądź telefonicznie u Pani manager: Kamila Kalyniak tel: 695002837

zakup bezpośredni :

3arte.pl/bilety

Tańczymy na wyjeździe! Wakacyjny obóz taneczny

Wakacje to szczególnie lubiany przez dzieci moment w roku, ale niemałe wyzywanie dla rodziców i dużo czasu wolnego do zapełnienia. Przychodzimy z pomocą i zapraszamy dzieci na wyjątkowy, wspólny taneczny wyjazd!

 
Summer dance camp z Tanecznym Klubem Sportowym 3arte Arena Gliwice to połączenie sportu, dobrej zabawy i wypoczynku w towarzystwie rówieśników.
Intensywne, 7 dni wypełnimy różnymi aktywnościami – na nudę nie ma czasu!
 
Stawiamy przede wszystkim na zajęcia sportowe: nie tylko taniec, ale też akrobatykę i zajęcia na basenie – wszystko pod okiem profesjonalnych instruktorów i doświadczonej kadry pedagogicznej, żeby rodzice nie musieli się o nic martwić.
 

Zapewniamy:

 • Zajęcia taneczne
 • Zajęcia akrobatyczne
 • Zajęcia ogólnorozwojowe
 • Zajęcia na basenie
 • Dyskoteki
 • Wycieczki i zwiedzanie
 • Opiekę instruktora 24/7
 • 3 posiłki dziennie
 • Wyjście na termy

Cennik i zapisy 

1999 zł/tydzień

By zapisać dziecko na obóz skontaktuj się  biuro@3arte.pl    ,klub3arte@arenagliwice.com