Juniorzy [kl.4-8]

Zajęcia z gimnastyki gwarantują rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej. Gimnastyka uczy dobrych nawyków ruchowych, tj. prawidłowej postawy ciała, właściwego siedzenia i chodzenia. Ponadto zachęca do zdrowego wysiłku! Nasze zajęcia prowadzi wykwalifikowana trenerka, absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego z wieloma osiągnięciami w gimnastyce sportowej!

Zajęcia oparte na technice tańca współczesnego, polskiej technice tańca oraz modern dance. Teatr tańca to praca nad ruchem z użyciem grawitacji , oddechu z dużym naciskiem na emocje. Zajęcia polegają na tworzeniu form scenicznych, opowiadaniu historii poprzez ruch.

Hip-hop należy do ulicznych stylów tańca (street dance) i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Korzysta on także z technik charakterystycznych dla lockingu, poppingu i funku. Taniec hip-hop stwarza okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości.

Jazz to technika łącząca w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Podczas zajęć ćwiczący wykonują szereg ćwiczeń , które rozwijają i rozciągają poszczególne grupy mięśniowe, poprawiają motorykę ciała. Rozwijamy kreatywność uczniów i uczymy w sposób ekspresyjny wyrażać w tańcu uczucia i emocje.