Zajęcia dla dzieci 10-13 lat

Duża dawka energii i ciekawe choreografie to nasza propozycja dla juniorów.

Ćwiczenia wykonywane podczas tanecznych treningów pozytywnie wpłyną na kształtowanie sylwetki oraz kondycję. Dodatkowo poprawie ulegnie koordynacja wzrokowo ruchowa, której ćwiczenie przynosi efekty w każdej innej dyscyplinie sportowej.

Nasze grupy przygotowujemy do pokazów tanecznych, występów na różnych eventach oraz turniejach tańca. 

Umiejętności taneczne z pewnością zaowocują w późniejszych latach.

Zawody juniorów w breakdance i street dance

NASZE PROPOZYCJE ZAJĘĆ DLA GRUP WIEKOWYCH 10-13 LAT:

Przede wszystkim to ćwiczenia ogólnorozwojowe (wzmacniające, gibkościowe i rozciągające), mające na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Wszechstronnie rozwijają wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną. Pozytywnie wpływają na wzrost i rozwój, kształtując osobowość, odpowiedzialność oraz umiejętność współdziałania w grupie. Jeżeli interesują was niesamowite skoki i zapierające dech w piersiach akrobacje, to gwarantujemy, że przy systematycznej i rzetelnej pracy takie wyczyny staną się dla was możliwe.

Styl rozwijający technikę, podpartą ćwiczeniami z tańca klasycznego (na którego bazie powstała technika jazzowa)
i ogólnorozwojowymi, które wyrabiają jedną z ważniejszych rzeczy w tańcu – centrum ciała. Nauczysz się swobody wyrażania się w tańcu, a Twój ruch stanie się bardziej ekspresyjny. Wyizolujesz i lepiej poznasz swoje ciało. Co więcej, poznasz kombinacje ruchów i będziesz mógł tworzyć własne układy.

Hip-hop należy do ulicznych stylów tańca (street dance) i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Korzysta on także z technik charakterystycznych dla lockingu, poppingu i funku. Taniec hip-hop stwarza okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości.