Martyna Michałowska

Tańczące brzdące, hip hop - grupy dziecięce

Nazywam się Martyna, moje imię całkowicie odzwierciedla kim jestem. Wojowniczka nie tylko w życiu prywatnym ale także zawodowym. Zrobię wszystko, żeby przetrwać najcięższy czas i wyjść z nich z tarczą w ręku.

Pomimo młodego wieku zdobyłam wielkie doświadczenie taneczne, organizacyjne, reklamowe i artystyczne, a to wszystko pozyskiwałam od największych mistrzów. Aktualnie przekazuje swoją wiedzę dzieląc się nią z innymi, mówiąc szczerze całkiem dobrze mi to wychodzi. Praca z nowym pokoleniem inspiruje mnie do nowych pomysłów. W końcu jestem kreatywnym protagonistą.

Jak wiadomo w grupie siła, a ja wraz ze swoją ekipą wspieramy się i rozwijamy już od 2014. Flagrante to pierwsza formacja tańcząca Vogue na śląsku! Jest to wysoce stylizowany taniec pochodzący z końca lat 80. Jednak nasza droga zaczęła się zupełnie gdzie indziej - od hip hopu, a teraz poznajemy nowy styl – waacking. Razem trenujemy, występujemy, nagrywamy teledyski i wygrywamy turnieje. Nasze największe osiągnięcia to:
I miejsce - Gala Taneczna Mix 2017,
I miejsce - Step Dance 2018,
II miejsce Gala Taneczna Mix 2018,
II miejsce Dance Passion 2018
i wiele innych.

Taniec to wielka część mojego życia ale bywam też człowiekiem renesansu.
Jestem organizatorem reklam, a od roku studiuję grafikę. Malowanie obrazów, projektowanie logo czy rysowanie komiksów to coś, co pozwala mi się zrelaksować i oddać cząstkę siebie do świata artystycznego. Skąd biorę inspirację do tworzenia dzieł? Podróże ale tylko takie, które sama mogę zorganizować. Survival, spanie pod gwiazdami, jazda off-roadowa, to dzięki takim przygodom mogę poznać siebie jeszcze lepiej, przezwyciężyć swoje lęki i słabości. Każda chwila w nowym miejscu, możliwość poznania innej kultury i ludzi dodaje mi ogromnej energii do działania. Chcę dalej się rozwijać, spełniać marzenia i walczyć o swoje.