Zajęcia Taneczne dla dorosłych w Gliwicach

Nasza kadra instruktorska stara się, by nauka tańca była czymś znacznie więcej niż tylko treningiem.

 

W Studio tańca 3arte przyświeca nam cel, żeby taniec naprawdę dał Wam możliwość wyrażenia swojej wyjątkowej osobowości. 

Zobacz jakie zajęcia są prowadzone w naszym klubie sportowym i umów się z nami na pierwszą lekcję próbną – porozmawiamy, doradzimy i pomożemy Wam odnaleźć właściwy styl taneczny.

NASZE PROPOZYCJE ZAJĘĆ DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH:

Karnet Open dla Pań

DANCEHALL – Taniec wywodzący się z Jamajki. Niezwykle energetyczna technika. Jej główne cechy to płynność ruchów bioder i tułowia, liczne podskoki, praca bioder, izolacja ciała i dynamiczny ruch. Technika zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dancehall powstał nie tylko jako rozrywka, chwila relaksu na parkiecie, przy dźwiękach muzyki, ale także, jako sposób na oderwanie się młodych od problemów, metodę duchowego oczyszczenia, radosnej ekspresji, możliwości wyrażenia siebie.

JAZZ DLA DOROSŁYCH ORAZ MŁODZIEŻY – Podczas zajęć ćwiczący wykonują szereg ćwiczeń, które rozwijają i rozciągają poszczególne grupy mięśniowe, poprawiają motorykę ciała. Rozwijamy kreatywność uczniów i uczymy w sposób ekspresyjny wyrażać w tańcu uczucia i emocje. Jest to technika wymagająca rozciągniętego ciała, oparta na policentryzmie i izolacjach.

Taniec solo dla Pań w Gliwicach

LATINO SOLO w naszej Gliwckiej Szkole tańca 3arte to  Świetna zabawa dla wszystkich pań – także singielek. To zmysłowy, ekspresyjny taniec. Najlepsza szkoła wdzięku
i seksapilu. Gorące rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało – dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę. Co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię. To zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy. Gorące rytmy muzyki latynoskiej pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo.

Bachata w środy 20.30 w 3arte w Gliwicach - zapraszamy solo oraz w parach

LADY STYLING W codziennym życiu odgrywamy tak wiele ról, że zapominamy o tej jednej najważniejszej – roli kobiety. W natłoku obowiązków w dalszym ciągu chcemy się czuć piękne i seksowne, nie ważne, co robimy. Seksapil jednak bierze się z nas samych. Możemy być w fartuchu kuchennym i być największą seksbombą, bo nie szpilki i sukienka czynią z ciebie kobietę.

Na zajęciach nauczysz się gracji i wdzięku. Poczujesz się bardziej kobieco, a taniec już nie będzie wyzwaniem. Poznasz różne techniki tańca, by nadać lekkości w tańcu indywidualnym czy też z partnerem. Każdy styl jest jak mowa w różnych językach. Poprzez ruch zasmakujesz gorących rytmów tj: salsa czy burleska, jak również udoskonalisz sposób poruszania się na szpilkach.

Zakochaj się w sobie na nowo, nabierz motywacji, a Twoje zdrowie i sylwetka Ci za to podziękują.

Karnet Open dla Pań

Zajęcia High Heels wydobywają z pań kobiecą grację, piękno i zmysłowość. Ich celem jest również praca nad poczuciem wartości, samooceną i wiarą w siebie. To także świadoma praca z ciałem.

Taniec na szpilkach pozwala wysmuklić i wymodelować mięśnie nóg, pośladków czy brzucha. Trening łączy w sobie elementy ćwiczeń rozciągających i tradycyjnego aerobiku. Są przysiady, wykopy, elementy stylu dancehall, a wszystko przy dobrej muzyce, która również, oprócz ruchu, pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Karnet Open dla Pań

JOGA To system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Skutecznie redukuje poziom stresu. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwe, zdrowe życie.

Karnet Open dla Pań

ZUMBA Jest dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję! Łatwe do naśladowania kroki taneczne, urozmaicona kompozycja ruchów, energetyczna muzyka wszystkich wprawia w optymistyczny nastrój i pobudza do zabawy. Łatwe ćwiczenia sprawiają przyjemność, a każdy daje z siebie tyle, ile może.

Social dancing

Rock and roll jest tańcem swingowym lat 50-tych. W początkach swego rozwoju konserwatyści uznali go za niestosowny, jednak uwielbiany przez amerykańską młodzież rozwijał się nadal wraz ze wzrostem popularności takich artystów, jak Elvis Presley czy Bill Haley. 

Rock and roll jest tańcem improwizowanym, bogatym w szereg zwariowanych figur opartych o interpretację muzyki oraz elementy akrobatyczne. Taniec szalony, wesoły i niemalże pozbawiony granic, a jednocześnie osiągalny dla każdego! Rock and roll jest tańcem socjalnym, dlatego na zajęciach oprócz nauki podstawowych kroków i figur, skupiamy się na prowadzeniu w tańcu i podążaniu za partnerem.

Taniec towarzyski dla Dorosłych -Jedna z najbardziej zróżnicowanych dyscyplin tanecznych – mix 10 tańców, z których każdy charakteryzuje się innym nastrojem. Składa się z dwóch stylów, wewnątrz których zgrupowane są tańce o zbliżonym charakterze.

W naszej ofercie znajdziecie tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep, ale także tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive.

Kursy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania.

Social dancing

Taniec Użytkowy dla Par – Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Taniec użytkowy dodaje pewności siebie na parkiecie. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce! Oferujemy kursy na poziomie I i II.

Bachata to zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów. Bachata jest nieco podobna do innych tańców latynoamerykańskich, jednak wyróżnia się spośród nich ogromną sensualnością, a nawet delikatną dawką erotyzmu. Żeby dobrze zatańczyć bachatę, należy wyzbyć się wszelkich zahamowań i dać ponieść się partnerowi i muzyce. Bachata wymaga od tancerzy dużej świadomości własnego ciała i otwartości na partnera. Sprawdź, na czym polega bachata, poznaj jej style taneczne, wybierz któryś dla siebie i po prostu daj się ponieść temu gorącemu tańcowi!

Salsa to popularny taniec latynoamerykański tańczony do muzyki o tej samej nazwie. Możliwość tańczenia salsy w parach lub solo powoduje gromne zainteresowanie tym sensualnym stylem tanecznym. Po opanowaniu podstawowej techniki dalsza nauka jest stosunkowo prosta, a przygody z salsą może spróbować każdy, kto tylko lubi egzotyczne i gorące rytmy latino. Połączenie energicznej muzyki i żywiołowych ruchów porwie do tańca nawet najbardziej oporne osoby.

Hip-hop należy do ulicznych stylów tańca (street dance) i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Korzysta on także z technik charakterystycznych dla lockingupoppingu i funku.

New age to styl taneczny, który wywodzi się z hip-hop dance. To tutaj nauczysz się choreografii będącą indywidualną interpretacją określonych utworów muzycznych. To przede wszystkim nurt, którego powstanie należy przypisać studiom tanecznym, a nie ulicy, powiązany bardzo mocno z przemysłem muzycznym, stąd też za jego mekkę uznaje się Los Angeles.

Mimo, iż zajęcia te nakierowane są na uczenie choreografii, to w dalszym ciągu nie zapominamy jak istotną rolą są podstawy,  które dla początkującego tancerza stanowią bazę do rozwoju swoich umiejętności.

Chcesz nauczyć się tańczy, ale nie masz partnera?
A może chcesz zrobić niespodziankę najbliższej osobie tanecznymi umiejętnościami? Nic prostszego, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nieważne, czy tańczysz od kilku lat, czy dopiero zaczynasz!
Jeśli chcesz poznać wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, ale nie masz partnera – zapraszamy na kurs tańca dla singli. To właśnie na tych zajęciach pokażemy Ci, ile radości może nieść nauka tańca i poznawanie nowych osób.
Kurs obejmuje:
• tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango
• tańce latynoamerykańskie: salsa, cha cha, jive, rumba
• taniec użytkowy: discofox, 2na1

Taka różnorodność pozwala szybko nabyć umiejętności taneczne. Częste rotacje w parach pozwolą nabyć swobody w tańcu, pomogą przełamać nieśmiałość i dadzą świetną okazją do nawiązania nowych znajomości. Na zajęciach gwarantujemy swobodną, miłą atmosferę sprzyjającą nauce i dobrą zabawę.

Perfekcyjna sylwetka jest w zasięgu ręki! Dzięki wszechstronnym, specjalnie dobranym ćwiczeniom wzmocnisz wszystkie partie mięśni, ujędrnisz ciało i wymodelujesz sylwetkę. W efektywny i różnorodny sposób pobudzisz do pracy wszystkie mięśnie i wypracujesz perfekcyjne ciało!

Te zajęcia są przeznaczone dla wszystkich! To kombinacja ćwiczeń wzmacniających i cardio. Zajęcia nastawione są na spalanie kalorii i modelowanie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem ud, pośladków, a także brzucha. Regularna aktywność gwarantuje szczupłą sylwetkę, wzmocnione ciało, a przede wszystkim poprawę kondycji i dobre samopoczucie. Chudnij, modeluj i wzmacniaj ciało!