Anna Zientara

New age, hip hop

Cześć jestem Ania, certyfikowany instruktor tańca, aktorka scen muzycznych, jak również pedagog tańca.

Nieustanna chęć poszukiwania, odkrywania nowych technik tanecznych, pokora oraz gromadzenie ogromnego warsztatu tanecznego, a następnie doskonalenie się w wybranych technikach nauczyło mnie dyscypliny i wytrwałości, które pomogły osiągnąć to co dla mnie najważniejsze – by móc dzielić się z ludźmi doświadczeniem i zarażać pasją do tańca.

Początkowo interesował mnie styl funky jazz, oraz taniec współczesny. Z czasem jednak zaczęłam poszerzać swoje umiejętności o inne style taneczne, tj hip hop, house, locking, waacking czy vouging.

Związana byłam przez 6 lat z zespołem cheerleaders SKANDAL zdobywałam trofea o najwyższym stopniu.
Zarówno w kraju jak i za granicą. M.in :
- Międzynarodowe Mistrzostwa - Beach Cup Niemcy
- ELITE Cheerlading Championship Movie Park Germany
- Bottrop Niemcy - kwalifikacje na Mistrzostwa Świata w Orlando na Florydzie USA
- Mistrzostwa Polski Cheerleaders

W chwili obecnej mam na swoim koncie udział w licznych koncertach, festiwalach oraz programach telewizyjnych u boku gwiazd Polskiej i Zagranicznej Sceny Muzycznej, tj. Hity na czasie, Festiwal w Opolu, Sylwester z Polsatem, Eska Music Avards, Sabat Czarownic w Kielcach, Lato Zet i Dwójki. Tworząc oprawę taneczną wraz z grupa taneczną EGO.

Szukając ciągłych możliwości progresu do dziś szlifuję swoje umiejętności u niekwestionowanych gwiazd takich jak:
Salah, Kyle Hanagami, Ian Eastwood, Brian Puspos, Lando Wilkins, Marissa Osato, Kenzo Alvares, Laure Courtellemont, Kaelynn Harris, Jaron Johnson, Andi Vega, Alex Chambers, Alex Sam Max Fleet, De Souza, Chachi Gonzales, Diana Matos, Jonte' Moaning, Flockey, Ben Wichert, Koharh Sugawara, Freedom, Andy J Sammy ale Jayne, oraz najbardziej cenionych Polskich tancerzy tj: Ryfa, Maniek, Sandy, Marta Mościcka, Youya, Pitzo, Polssky, Temps i wielu innych.

Przez ponad 4 lata współpracowałam z zespołem Pudzian Band tworząc oprawę taneczna u boku K. Pudzianowskiego. Obecnie jestem studentka III roku na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na wydziale Taniec.
Jak również czynną uczestniczką licznych warsztatów tanecznych w Polsce oraz za granica.

Ruszyły zapisy na nowy sezon 2023/2024 - Start wszystkich zajęć 11 września. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową atrakcyjną ofertą. W sierpniu oferujemy promocyjne karnety/abonamenty w przedsprzedaży 3arte - Z pasji do tańca