Lekcja próbna – Odbierz zaproszenie na dowolne lekcje próbne !

Dla naszych Stałych Klientów : W przypadku zakupienia pakietu w przedsprzedaży pierwsze zajęcia nie są wliczane do długości abonamentu ani do ilości wejść.

Dla osób które jeszcze nie korzystały z naszych usług istnieje możliwość skorzystania z wybranych zajęć tanecznych między 11 a 17 września 2023 – a decyzję odnośnie płatności jednorazowej lub zakupu karnetu można dokonać dopiero po zajęciach. ( W tym wypadku nie ma możliwości skorzystania ze zniżki dla naszych klientów którzy dokonają zakupu w przedsprzedaży w sierpniu ( Poromocyjnie zakupiony pakiet również daje możliwość skorzystania próbnie z wybranych zajęć ( nie są one odliczane z pakietu ani nie skracają długości ważności karnetu/abonamentu)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię oraz nazwisko uczestnika
Dane osoby która będzie uczęszczać na zajęcia
Proszę wybrać styl/style którymi Państwo są zainteresowani
Zaznacz jedną z opcji
Adres email na który zostanie wysłane zaproszenie
Zgody i oświadczenia
Udział w Lekcji próbnej uprawnia do skorzystania jednorazowo z wybranych powyżej zajęć. Opłata jednorazowa za zajęcia próbne wynosi 10zł i jest pobierana przed zajęciami w recepcji klubu. W przypadku zakupienia karnetu lub abonamentu po zajęciach kwota karnetu zostaje pomniejszona o 10 zł a zajęcia próbne nie będą wliczane w karnet:) .
W przypadku zakupienia karnetu w przedsprzedaży przez stronę www.3arte.pl/karnety lekcje próbne z tego formularza również nie będą odliczane z karnetu / abonamentu

Jeżeli nie jesteś zdecydowany/a czy taniec jest właśnie dla Ciebie, przyjdź i sprawdź! jesteśmy przekonani że nasze zajęcia taneczne to jest właśnie to czego szukasz.