Katarzyna Mróz

Hip hop

Cześć, Nazywam się Kasia. Z tańcem związana jestem od 12 roku życia.
Od tego czasu regularnie biorę udział w warsztatach, obozach, zajęciach grupowych czy eventach tanecznych na terenie naszego kraju jak i po za granicami Polski. (m.in SDK Europe, SDA czy Fair Play Dance Camp).

Należę do tancerek, które najlepiej odnajdują się w stylach streetowych, bowiem energia i charyzma to słowa adekwatnie określające mój lifestyle.

Swoją determinacją, zapałem i zamiłowaniem do tańca udowodniłam sobie, że „chcieć to móc”, współpracując jako tancerka przy projekcie „Junior Eurovision Song Contest 2019” w Gliwicach. Ponadto uzyskałam tytuł Mistrza Polski w kat. Duet Senior Hip Hop 2019 w Ostrołęce.
Od 2016 roku jestem kwalifikowanym instruktorem tańca ze specjalnością hip hop, a także choreografem zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Co więcej, animatorem zajęć dla maluszków. Moje #EkstraCechy to 100% zaangażowanie w to co robię, ambitne i kreatywne podejście do prowadzonych zajęć. Lojaność i wytrwałość w prowadzeniu zespołów do wyznaczonych celów.

Biegłość w dziedzinie tańca zdobywałam pod okiem choreografów takich jak: Henry Link, Tony Tzar, Denzel Chisolm, Dominique Battiste, Andye Jamieson, Nika Kljun, Duc Anh Tran, Tweet Boogie, Laure Courtellemont, Batalla, Niako, Hiro, P-Lock, Zizoe, Badd Fyah czy Lando Wilkins.