Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty bachatowe || Majka & Lucas || 13.05 Art of Move

13 maja, 2023 @ 11:00 - 15:15

Ona – prawdziwy wulkan energii! Pracowita, otwarta i pełna pasji do tańca. Ma ponad 13 letnie doświadczenie taneczne. Rozwijała się w różnych technikach tanecznych t.j. jazz, modern, disco dance, hip hop, tańce latynoamerykańskie oraz karaibskie. Obecnie to Bachata jest tańcem, w którym odnajduje siebie łącząc ją z elementami z innych stylów.

On – specjalizuje się w Bachacie oraz ogólnym, motorycznym przygotowaniem ciała do aktywności fizycznej i tańca. Jest instruktorem tańca i jako jeden z nielicznych posiada również przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych jako wykładowca.

Majkę i Lucasa będziecie mieli okazję poznać osobiście już w maju, ponieważ po raz pierwszy zatańczą na poznańskim parkiecie. Tymczasem łapcie tańsze wejściówki i koniecznie zerknijcie na grafik warsztatowy. Robi wrażenie <3
=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

🍀TERMIN:
13.05.2023

🍀CZAS:
11:00 – 15:15

🍀INSTRUKTORZY:
Majka & Lucas

🍀MIEJSCE:
Górna Wilda 81

🍀PROGRAM (4H):

1 h – Bachata Party Style with technics

Zajęcia skupiające się na technice poszczególnych kroków i figur, wzbogacone o smaczki imprezowe. Możesz się spodziewać ciekawej kombinacji, którą bez problemu wykorzystasz na imprezie. Będzie zawierała elementy, które pozytywnie zaskoczą partnerkę i umilą Wasz taniec.

1 h – Wychylenia i położenia w Bachacie

Godzina poświęcona na rożnego rodzaju wychylenia i tzw. deski, a także połączenia tych dwóch ruchów. Skupimy się na aspektach technicznych i zwrócimy uwagę na płynność przejść pomiędzy tymi figurami.

1 h – Waves in Bachata

Falki, żmijki i drzewa to tematyka, której się przyjrzymy przez kolejną godzinę. Porozmawiamy sobie o technice ich wykonywania oraz o pozycjach, w których możemy je wykonywać. Zajęcia stricte o przepływach.

1 h – Bachata Sensual & Flow

Zajęcia skoncentrowane na sensualności Bachaty i wspólnym flow w tańcu. Będziemy zwracać szczególną uwagę na connection w parze. Połączymy sobie wszystko w płynną kombinację tak, aby jeden ruch przechodził w kolejny.

🍀KOSZT:
★ cena dla 1 osoby:
I próg cenowy do 13.03 ➙ 120 zł
II próg cenowy do 13.04 ➙ 140 zł
III próg cenowy do 13.05 ➙ 160 zł

Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia.
Płatności dokonujesz dopiero w chwili otrzymania od nas potwierdzenia, że Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane i przyjęte do listy uczestników.

🍀POZIOM:
średnio zaawansowany/zaawansowany

🍀ZAPISY: http://artofmove.pl/w-zapisy/342.html

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
W tytule przelewu prosimy wpisać: “WARSZTATY BACHATOWE 13.05”

★ W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie tej samej płci.

★ Informacja dla osób zmotoryzowanych. Gdyby był problem z zaparkowaniem tuż przy ul. Górna Wilda proponujemy płatne parkingi buforowe (3 zł/h) od ul. Dolna Wilda. Z tych parkingów bez problemu można dotrzeć do studia wchodząc przez metalowe szare drzwi.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Informacje o naszych prowadzących:
Majka i Łukasz to warszawscy tancerze Bachaty, którzy rozpoczęli współpracę jako para taneczna od grudnia 2020 roku. Od kilku lat szkolą swój warsztat na wielu polskich i zagranicznych festiwalach. Wielokrotnie prezentowali się na turniejach dwóch federacji: International Dance Organization oraz World Artistic Dance Federation. Mimo krótkiej współpracy już mogą pochwalić się kilkoma tytułami, które zdobyli na turniejach rangi krajowej i międzynarodowej. Majka i Łukasz są Mistrzami Polski w kategorii Bachata w parach WADF 2021, a także Wicemistrzami Świata WADF 2021. Regularne zajęcia prowadzą w ABRA Studio i Warsaw Salsa Club. Na zajęciach zwracają szczególną uwagę na technikę tańca, kontakt w parze oraz wyraz sceniczny. W 2022 roku prowadzili zajęcia na festiwalach zagranicznych: Bachata Explosion w Berlinie i All Stars Festival w Budapeszcie. Dodatkowo we wrześniu 2022 roku ukończyli kurs organizowany przez Polską Akademię Rozwoju i Sportu i są certyfikowanymi instruktorami akrobatyki sportowej.

https://www.facebook.com/events/4705268969598223/

Szczegóły

Data:
13 maja, 2023
Godzina:
11:00 - 15:15
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/4705268969598223/

Organizator

Studio Tańca Art of Move
Adres e-mail:
noreply@facebookmail_com

Miejsce wydarzenia

Studio Tańca Art of Move
Studio Tańca Art of Move + Google Map