Dorośli

Pełny grafik na nowy sezon dostępny tutaj

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3314″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Taniec wywodzący się z Jamajki. Niezwykle energetyczna technika. Jej główne cechy to płynność ruchów bioder i tułowia, liczne podskoki, praca bioder, izolacja ciała i dynamiczny ruch. Technika zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dancehall powstał nie tylko jako rozrywka, chwila relaksu na parkiecie, przy dźwiękach muzyki, ale także, jako sposób na oderwanie się młodych od problemów, metodę duchowego oczyszczenia, radosnej ekspresji, możliwości wyrażenia siebie.

Zajęcia od 9 września :

10 – 16 lata

Poniedziałek: 19:45-20:45

Instruktor: Kasia Polke[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3315″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Twerk jest to styl tańca przeznaczony dla kobiet. Polega on na rytmicznym potrząsaniu pośladków w różnych pozycjach. Styl ten wykształcił się niedawno, jednak zyskał ogromną popularność na całym świecie. Na zajęciach z twerku panie mogą poczuć się bardzo kobieco i seksownie, a także mogą poprawić swoją samoocenę i pewność siebie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3316″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Podczas zajęć ćwiczący wykonują szereg ćwiczeń , które rozwijają i rozciągają poszczególne grupy mięśniowe , poprawiają motorykę ciała. Rozwijamy kreatywność uczniów i uczymy w sposób ekspresyjny wyrażać w tańcu uczucia i emocje. Jest to technika wymagająca rozciągniętego ciała, oparta na policentryzmie i izolacjach.

Zajęcia od 9 września :

Instruktor: Stefano Silvino , Ania Zientara[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3317″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Zajęcia Sensual Dance jest to nowoczesna forma taneczna z elementami choreografii. To fuzja wszystkich stylów tanecznych z dodatkiem kokieterii, wdzięku i zmysłowości. Sensual Dance to zajęcia dla kobiet, które chcą nabyć pewności siebie. Instruktor na zajęciach uczy gracji, sposobu poruszania się, zmysłowości.  Zajęcia skierowane są do kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu jak i życiu codziennym.

Zajęcia od 9 września :

od 18 lat

Instruktor: Nikola Lubowiecka[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3319″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]To zajęcia dla wszystkich, którym w duszy grają gorące nuty i lubią tańczyć własnym rytmem. Nie musisz przyprowadzać partnera – wystarczy, że przyjdziesz sama i dasz się porwać cza-czy, sambie, rumbie czy jive’owi. Na tym kursie poznasz kroki podstawowe i figury stosowane w tych stylach oraz całe układy, które pozwolą Ci zabłysnąć na każdym latino party.

od 16 lat

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3320″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Chcesz nauczyć się tańczyć?
Nie masz partnera?
A może chcesz zrobić niespodziankę najbliższej osobie tanecznymi umiejętnościami?
Nic prostszego, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nieważne, czy tańczysz od kilku lat, czy dopiero zaczynasz!
Jeśli chcesz poznać wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, ale nie masz partnera – zapraszamy na kurs tańca dla singli. To właśnie na tych zajęciach pokażemy Ci, ile radości może nieść nauka tańca i poznawanie nowych osób.
Kurs obejmuje:
• tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango
• tańce latynoamerykańskie: salsa, cha cha, jive, rumba
• taniec użytkowy: discofox, 2na1

Taka różnorodność pozwala szybko nabyć umiejętności tanecze. Częste rotacje w parach pozwolą nabyć swobody w tańcu, pomogą przełamać nieśmiałość i dadzą świetną okazją do nawiązania nowych znajomości.
Na zajęciach gwarantujemy swobodną, miłą atmosferę sprzyjającą nauce i dobrą zabawę.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3292″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]To system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwe, zdrowe życie. Redukuje poziom stresu.

Poniedziałek: 18:45-19:45

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3291″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Jest dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję!

Łatwe do naśladowania kroki taneczne,
Urozmaicona kompozycja ruchów,
Energetyczna muzyka wszystkich wprawia w optymistyczny nastrój i pobudza do zabawy.
Łatwe ćwiczenia sprawiają przyjemność, a każdy daje z siebie tyle ile może.

Instruktor Szymon Głodny

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3328″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Rock and roll jest tańcem swingowym lat 50-tych. Jest to styl niezwykle radosny i żywiołowy. W początkach swego rozwoju konserwatyści uznali go za niestosowny, jednak uwielbiany przez amerykańską młodzież rozwijał się nadal wraz ze wzrostem popularności takich artystów jak Elvis Presley, Bill Haley i innych.

Rock and roll jest tańcem improwizowanym, bogatym w szereg zwariowanych figur opartych o interpretację muzyki oraz elementy akrobatyczne. Taniec szalony, wesoły i niemalże pozbawiony granic, a jednocześnie osiągalny dla każdego! Rock and roll jest tańcem socjalnym, dlatego na zajęciach oprócz nauki podstawowych kroków i figur, skupiamy się na prowadzeniu w tańcu i podążaniu za partnerem.

Instruktor: Julia Swoboda i Daniel Ledwoń

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3325″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Jedna z najbardziej zróżnicowanych dyscyplin tanecznych – mix 10 tańców, z których każdy charakteryzuje się innym nastrojem. Składa się z dwóch stylów, wewnątrz których zgrupowane są tańce o zbliżonym charakterze.

W naszej ofercie znajdą Państwo tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot , quickstep  oraz tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive.

Kursy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania

Instruktor: Piotr i Justyna Lerscy , Nikola Lubowiecka , Ariel Zając[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3326″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Taniec użytkowy dodaje pewności siebie na parkiecie. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce! Oferujemy kursy na poziomie I i II.

Instruktor: Piotr Lerski , Nikola Lubowiecka , Ariel Zając  , Justyna Lerska[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3658″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Bachata to zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów. Bachata jest nieco podobna do innych tańców latynoamerykańskich, jednak wyróżnia się spośród nich ogromną sensualnością, a nawet delikatną dawką erotyzmu. Żeby dobrze zatańczyć bachatę, należy wyzbyć się wszelkich zahamowań i dać ponieść się partnerowi i muzyce. Bachata wymaga od tancerzy dużej świadomości własnego ciała i otwartości na partnera. Sprawdź, na czym polega bachata, poznaj jej style taneczne, wybierz któryś dla siebie i po prostu daj się ponieść temu gorącemu tańcowi!

Instruktor: Nikola Lubowiecka[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3327″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]To popularny taniec tańczony we wszystkich niemal zakątkach świata. Od Kuby, Stany Zjednoczone aż po Europę, każdy chce tańczyć Salsę!

Zajęcia zupełnie od podstaw, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tańcem. Spokojne tempo nauki, tak aby każdy miał czas na przyswojenie sobie materiału. Na tych zajęciach poznajemy podstawowe kroki, figury oraz footworki. Uczymy się również prowadzenia i podążania w tańcu.

Instruktor: Piotr Lerski , Nikola Lubowiecka[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hip-hop należy do ulicznych stylów tańca (street dance) i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Korzysta on także z technik charakterystycznych dla lockingupoppingu i funku.