Zajęcia w parach

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3328″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Rock and roll jest tańcem swingowym lat 50-tych. Jest to styl niezwykle radosny i żywiołowy. W początkach swego rozwoju konserwatyści uznali go za niestosowny, jednak uwielbiany przez amerykańską młodzież rozwijał się nadal wraz ze wzrostem popularności takich artystów jak Elvis Presley, Bill Haley i innych.

Rock and roll jest tańcem improwizowanym, bogatym w szereg zwariowanych figur opartych o interpretację muzyki oraz elementy akrobatyczne. Taniec szalony, wesoły i niemalże pozbawiony granic, a jednocześnie osiągalny dla każdego! Rock and roll jest tańcem socjalnym, dlatego na zajęciach oprócz nauki podstawowych kroków i figur, skupiamy się na prowadzeniu w tańcu i podążaniu za partnerem. Zajęcia prowadzone od podstaw, skierowane do osób, które zaczynają swoją taneczną prz lat.

Wtorek: 20:30-21:30

Instruktor: Julia Swoboda i Daniel Ledwoń[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3325″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Jedna z najbardziej zróżnicowanych dyscyplin tanecznych – mix 10 tańców, z których każdy charakteryzuje się innym nastrojem. Składa się z dwóch stylów, wewnątrz których zgrupowane są tańce o zbliżonym charakterze.

W naszej ofercie znajdą Państwo tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot , quickstep  oraz tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive.

Kursy odbywają się na poziomach: I, II, III (gr. śr.zaaw.), IV ( gr.zaaw.).

Poniedziałek: 19:00-20:00, poziom II

Piątek: 19:00-20:00, poziom I

Instruktor: Piotr i Justyna Lerscy

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3326″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Taniec użytkowy dodaje pewności siebie na parkiecie. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce! Oferujemy kursy na poziomie I i II.

Środa: 20:15-21:15, poziom I

Środa: 19:00-20:00, poziom II

Instruktor: Piotr Lerski[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3645″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Tango argentyńskie jest tańcem bardzo sensualnym, pełnym pasji, a jednocześnie elegancji. Kroki tanga nie są trudne – wystarczy nauczyć się kilku podstawowych, a następnie przeplatać je i lekko modyfikować, aby zrobić wrażenie na publiczności. Dowiedz się, czym charakteryzuje się tango argentyńskie i naucz się podstawowych kroków.

Środa: 19:15-20:15

Instruktor: Patryk Kurasiński[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3658″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Bachata to zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów. Bachata jest nieco podobna do innych tańców latynoamerykańskich, jednak wyróżnia się spośród nich ogromną sensualnością, a nawet delikatną dawką erotyzmu. Żeby dobrze zatańczyć bachatę, należy wyzbyć się wszelkich zahamowań i dać ponieść się partnerowi i muzyce. Bachata wymaga od tancerzy dużej świadomości własnego ciała i otwartości na partnera. Sprawdź, na czym polega bachata, poznaj jej style taneczne, wybierz któryś dla siebie i po prostu daj się ponieść temu gorącemu tańcowi!

Wtorek: 20:40-21:40

Instruktor: Kasia Szymiczek[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3327″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]To popularny taniec tańczony we wszystkich niemal zakątkach świata. Od Kuby, Stany Zjednoczone aż po Europę, każdy chce tańczyć Salsę!

Zajęcia zupełnie od podstaw, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tańcem. Spokojne tempo nauki, tak aby każdy miał czas na przyswojenie sobie materiału. Na tych zajęciach poznajemy podstawowe kroki, figury oraz footworki. Uczymy się również prowadzenia i podążania w tańcu.

Czwartek: 19:15-20:15

Instruktor: Piotr Lerski[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]