Paweł Szlinger

[vc_row content_placement=”middle” curly_bg_repeat=”bg-repeat-x” curly_bg_position=”bg-pos-center-bottom” curly_padding=”content-padding-lg” css=”.vc_custom_1474744696716{background-color: #f7f6f6 !important;}”][vc_column width=”5/12″ offset=”vc_col-sm-offset-1″][vc_single_image image=”2457″ img_size=”full” el_class=”img-frame-large”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_col-sm-offset-1″][vc_column_text]

Paweł SzlingerJazz, Hip-Hop, Zumba

Urodził się w 1989 roku w Zabrzu. Od czasów gimnazjalnych uczęszczał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zabrzu i występował w barwach drużyny piłkarzy ręcznych NMC Powen Zabrze, dla których wraz z drużyną zdobyli Mistrzostwo Polski. Swoje pierwsze medale i wyróżnienia taneczne zdobył wraz z grupą hip-hopową „PRO” (Zabrze).
Szkolił się pod okiem takich tancerzy jak: Arkadiusz Franczak, Iwona Tchórzewska, Paweł Gajos, Konrad Dąbrowski, Mateusz Sobecko.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row curly_padding=”content-padding-lg” css=”.vc_custom_1474745430794{padding-bottom: 15rem !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Od 21 roku życia uczęszczał do Studium Wokalno Baletowego w Gliwicach, skąd przeniósł się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie na Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. W czasie swojej dotychczasowej edukacji uczestniczył m.in.: w zajęciach z baletu, tańca współczesnego, improwizacji, contact improvisation oraz jogi z takimi wykładowcami i pedagogami gościnnymi jak: Jacek Łumiński, Louise Frank, Janusz Skubaczkowski, Sylwia Hefczyńska – Lewandowska, Sharon Reshef, Eva Lackova, Mikołaj Karczewski, Tomek Wesołowski, Katarzyna Gruca, Sebastian Zajkowski.

Kształci się jako tancerz oraz aktor pod okiem Jerzego Święcha, Błażeja Peszka czy Jerzego Stuhra. Dyplom taneczny “Working Title Ego” w choreografii Jeans’a Van Deal, w którym brał udział, był nominowany w 2015r. do Złotych Masek. Prowadzi liczne warsztaty taneczne w całej Polsce. Brał udział w wielu produkcjach tanecznych oraz eventach takich jak: występ w teledysku ArQue, oprawa taneczna nocy sylwestrowej 2013/2014 dla telewizji TVP, liczne spektakle taneczne i dramatyczne na deskach teatrów we Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Bytomiu oraz Poznaniu. Uczestnik warsztatów tanecznych na Malcie w programie “You Can Dance” w 2016 roku.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”5/12″ offset=”vc_col-sm-offset-1″][vc-wcs-schedule id=”4″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” curly_padding=”content-padding-none” css=”.vc_custom_1482004052815{background-color: #656565 !important;}” curly_parallax_parent=”true” el_class=”parallax-visible”][vc_column css=”.vc_custom_1470068083577{margin-top: -5.1875rem !important;}” curly_parallax_parent=”true”][vc_empty_space height=”8rem”][/vc_column][/vc_row]