Opublikowano

Bachata, salsa, kizomba, tango argentyńskie • Social Dance w 3arte

Bachata od zera do BOHATERA

w każdy poniedziałek, środę i piątek

👉20:30

Europa Centralna Pszczyńska 315.

Bachaty nauczycie się pod okiem eksperta od bachaty, wyjątkowego instruktora, z wieloletnim stażem, rekomendowanego i polecanego przez największe światowe sławy kizombowej i bachatowej sceny.

Bachata to taniec, a także muzyka, do której się tańczy, zyskujące coraz większą popularność na świecie. Bachata jest łatwa i bardzo użyteczna (można przy pomocy tego stylu tańczyć całe wesele).

Ten taniec słynie z otwartości na siebie i partnera! Na szczęście, bachatę można tańczyć także solo, co tylko zwiększa grono zainteresowanych nią osób (często wykorzystywana przy zumbie).


CZY MOGĘ PRZYJŚĆ SOLO?


Tak, duża część osób zapisuje się bez partnera/partnerki. W trakcie kursów robimy zmiany w parach, dzięki czemu poznajecie też pozostałych członków grupy i uczycie się tańczyć z każdym. Osoby chcące się zapisać w parach również serdecznie zapraszamy.
(istnieje też możliwość nie zmieniania się w parze).

JAK SIĘ UBRAĆ?


Na pierwszy trening, wybierz wygodne ubrania (jeansy i t-shirt są jak najbardziej okej) – ubierz się tak jak lubisz + wygodne obuwie zmienne (najlepiej płaskie).

GDZIE I KIEDY?

  • Każdy Poniedziałek, środa piątek
  •   3arte
  • od 20.30-21.30
  • Karnety do nabycia przez stronę www.3arte.pl/karnety
  • Lub w recepcji

Tylko wpłata rezerwuje Twoje miejsce, więc zapisz się już teraz i działamy w piątek +zaproście znajomych, niech będzie nas więcej!

Każde zajęcia to nowe elementy, technika, figury prowadzenie, każdy znajdzie coś dla siebie🤩

Serdecznie zapraszamy do zatańczenia!

KILKA SŁÓW O PROWADZACYM


Wyjątkowy instruktor z wieloletnim stażem, rekomendowany i polecany przez kilkaset klientów zaczął tańczyć mając 15 lat , w wieku 20 lat odbył turne w Angli a mając 23 lata wyjechał szkolic się do Holandii.

Jego system nauczania sprawił, że kilkadziesiąt osób zaczęło prowadzić swoje kursy tańca

Bogata praktyka instruktorska pozwoliła mu wykształcić wyjątkowy sposób prowadzenia zajęć, gdzie zwraca uwagę na stworzenie solidnych fundamentów, na których tańczący może czuć się swobodnie i wyrazić siebie. Prwadził warsztaty i dawał pokazy na największych festiwalach międzynarodowych

Zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej, by tego doświadczyć i bardzo się rozwinąć.